Обчисліть об'єм вуглекислого газу який виділиться при повному перетворенні 360г глюкози на етиловий спирт під час бродіння
- 06.06.2017 00:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
C6H12O6 = 2C2H5OH + 2CO2
m(C6H12O6)=360г
M(C6H12O6)=180
Mol(C6H12O6)=360/180=2
Составляем пропорцию
2/1=x/2
x=4
V(CO2)=4*22.4=89.6
Ответ: 89.6
- 06.06.2017 15:20