Натрій масою 2,3г помістили в етанол .обчисліть об'єм водню який виділився
- 19.05.2018 13:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Na + 2C2H5OH = 2C2H5ONa + H2 m Na = 2.3 M Na = 23 Mol Na = 2.3/23=0.1 Пропорция 0.1/2=х/1 х=0.05 V H2 = 1.12
- 20.05.2018 13:31