При спалюванні 12г алкану утворилося 16,8л карбон(4)оксиду і 27 г води.Один літр алкану має масу 0,714г за нормальних умов .Розрахуйте молекулярну формулу несвідомої речовини.
- 25.08.2017 22:48
- Химия
Ответы и объяснения 1
N=m/M
n(H2O)=27g/ 18g/mol=1.5моль >>>>>>n(H)=3моль
n(CO2) =V/Vm= 16.8л / 22,4л/моль=0.75моль>>>>>n(C)=0.75моль
C / H =0.75/3 (разделим на 3)=0.25/1(умножим на 4)= 1/4
СН4 - метан
- 26.08.2017 02:44