Визначте молекулярну формулу вуглеводню, якщо внаслідок спалювання наважки цієї речовини масою 5,8 г утворилося 17,6 г вуглекислого газу й 9 г водню, а відносна густина за азотом дорівнює 2,07. (C4H10)
- 20.06.2018 23:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
СхНуОz+O2=CO2+H2O вычислим молярную массу Мг=2,07х28=58г, рассчитаем количества веществ углерода и водорода n(C)=17,6/44=0,4 n(H)=(9/18)x2=1 C:Н=0,4:1=1:2,5=2:5 С2Н5- простейшая формула Мг(С2Н5)=24+5=29, а у нас 58, удваиваем С4Н10
- 21.06.2018 11:20