Бчисліть, який об’єм займає сірководень масою 340 г
- 27.03.2018 11:02
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. Знаходимо кількість речовини сірководню
n=m/M
n=340/ 34=10 моль
2. Знаходимо об'єм сірководню
n= V/Vm
V=n*Vm
V=10*22.4=224 л H2S
- 28.03.2018 14:54