Доберіть коефіціенти в схемах рівнянь реакцій:
KOH + H3PO4 = K3PO4 + H2O
H2S + O2 = H2O + S
CH4 + O2 = CO2 (СТРЕЛКА ВВЕРХ) + H2O
H2 + F2 = HF
K + N2 = K3N
P + O2 = P2O3
P + CI2 = PCI3
ZnS + HCI = ZnCI2 + H2S (СТРЕЛКА ВВЕРХ)
ЗАРАНЕЕ СПАСИБО!!!!
- 07.06.2018 13:35
- Химия
Ответы и объяснения 2
3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O
2H2S + O2 = 2H2O + 2S
CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O
H2 + F2 = 2HF
6K + N2 = 2K3N
4P + 3O2 = 2P2O3
2P + 3CI2 = 2PCI3
ZnS + 2HCI = ZnCI2 + H2S
- 08.06.2018 11:47
3KOH + H3PO4 = K3PO4 + 3H2O
2H2S + O2 = 2H2O + 2S
CH4 + 2O2 = CO2↑ + 2H2O
H2 + F2 = 2HF
6K + N2 = 2K3N
4P + 3O2 = 2P2O3
2P + 3CI2 = 2PCI3
ZnS + 2HCI = ZnCI2 + H2S↑
- 09.06.2018 20:42