Перетворення за поданою схемою:
Алюміній -> алюміній оксид -> алюміній гідроксид -> алюміній оксид -> алюміній сульфат
- 01.09.2018 02:28
- Химия
Ответы и объяснения 2
Al-Al2O3-Al(OH)3-Al2O3-Al2(SO4)3 4Al+3O2=2Al2O3 Al2O3+3H2O=2Al(OH)3 2Al(OH)3= Al2O3+ 3H2O Al2O3+3H2SO4=Al2(SO4)3+3H2O
- 02.09.2018 23:14
3O2 + 4Al = 2Al2O3
Al2O3 + 3H2O = 2Al(OH)3
2Al(OH)3 = Al2O3 + 3H2O
Al2O3 + 3SO3 = Al2(SO4)3
- 03.09.2018 05:09