Складіть рівняння реакцій за схемою : Fe-FeCl2-Fe(OH)2-FeSO4
- 27.08.2018 15:52
- Химия
Ответы и объяснения 2
Fe+2HCl=FeCl2+H2
FeCl2+2KOH=Fe(OH)2+2KCl
Fe(OH)2+H2SO4=FeSO4+2H2O
- 28.08.2018 09:46
Fe + 2HCl ---FeCl2 + H2
FeCl2 +2 H2O ---Fe(OH)2 + 2HCl
Fe(OH)2 + Na2SO4 ---FeSO4 + 2NAOH
- 29.08.2018 06:14