Обчислити який об'єм вуглекислого газу та водяної пари утвориться при згорянні пропану: а)кількістю речовини 10 моль, б)масою 10 моль в)об'ємм 10 літрів.
- 05.06.2018 20:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
C3H8 + 5O2 = 3CO2 +4H2O
а) 10 моль тоді :
3*22.4=67.2 л CO2
4*22.4=89.6л водяної пари ( H2O)
б) маса не може бути в молях, навпевно ти мав на увазі грам
тоді
М(С3H8) = 44
n(C3H8) = 10/44=0.227 моль
3*0.227*22.4=15.25 л CO2
4*0.227*22.4 = 20.34 л H2O
в) 10/22.4=0.466
3*0.466*22.4=31.32 л CO2
4*0.466*22.4 = 41.75л H2O
- 06.06.2018 14:58