При взаємодії 4 г двовалентного металу з бромом добуто 20 г броміду. Визначте метал.
- 18.03.2018 14:03
- Химия
Ответы и объяснения 1
4г 20г
Ме + Br2 = MeBr2
х х+160
Складемо пропорцію : 4/x=20/x+160 (160 - це маса Br2)
4x+640 = 20
16x=640
x=40
40 - це маса кальція
Відповідь : Ca
- 19.03.2018 10:13