Ферум 3 хлорид прореагував з калій гідроксидом масою 16,8 г.Обчислити масу і кількість речовини утвореного осаду
ферум 3 хлорид прореагировал с калий гидроксидом массой 16,8 г.Обчислиты массу и количество вещества образовавшегося осадка
- 25.11.2017 22:53
- Химия
Ответы и объяснения 2
FeCl3+3KOH=3KCl+Fe(OH)3
n(KOH)=16.8/56=0.3 моль
n(KOH):n(Fe(OH)3)
3:1
n(Fe(OH)3)=0.1 моль
m(Fe(OH)3)=107*0.1=10.7 г
- 26.11.2017 19:47