Допишіть схеми реакцій і складіть хімічні рівняння.
ZnCl2 + KOH
Na2SO3 + H2SO4
BaCl2 + Na2Co3
FeCl3 + Zn
запишіть хімічні рівняння для здійснення перетворень за схемою:
FeCl2 - Fe(OH)2 - FeO - FeSO4 - Fe
- 27.09.2018 00:44
- Химия
Ответы и объяснения 1
ZnCl2+2KOH=Zn(OH)2+2KCl; Na2SO3+H2SO4=Na2SO4+H2SO4; BaCl2+Na2CO3=2NaCl+BaCO3; 2FeCl3+Zn=3ZnCl2+2Fe;
- 28.09.2018 01:30