Де більше молекул: у порції сірководню масою 6,4 грам чи порції амоніаку масою 3,4 грам
- 07.09.2018 16:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
Сірководень це H2S Mr=34 Шукаємо кількість речовини V=m/Mr=0.2 моль шукаємо кількість молекул Nмолекул=V×Na=0.2×6.02×10²³=1,204×10²³
Амоніак це NH3 Mr=17 V=m/Mr=0.2 моль Nмолекул=V×Na=1.204×10²³
Їх Однаково
- 08.09.2018 16:19