Напишіть іонно-молекулярні рівняння реакції взаємодії:
а) калій карбонату та хлоридної кислоти;
б) алюміній сульфату й барій хлориду.
- 24.12.2017 14:34
- Химия
Ответы и объяснения 1
K2CO3 +2 HCl = 2KCl + CO2 + H2O
2K(+) + CO3(-2) + 2H(+) + 2Cl(-) = 2K(+) + 2Cl(-) + CO2 + H2O
CO3(-2) + 2H(+) = CO2 + H2O
Al2(SO4)3 + 3BaCl2 = 3BaSO4 + 2AlCl3
2Al(+3) + 3SO4(-2) + 3Ba(+2) + 6Cl(-) = 3BaSO4 + 2Al(+3) + 6Cl(-)
3Ba(+2) + 3SO4(-2) = 3BaSO4
- 25.12.2017 02:40