Обчислить об'єм водню,що утворюється при взаємодії 11,8 г цинку з сульфатною кислотою
- 03.08.2018 22:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
11,8 г Х л
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
n = 1 моль n = 1 моль
Mr = 65 г/моль Vm = 22,4 л/моль
m = 65 г V = 22,4 л
11,8 г Zn - Х л Н2
65 г Zn - 22,4 л Н2
V(H2) = 11,8 * 22,4 / 65 = 4 л
- 04.08.2018 01:33