Приготувати розчин массою30г з масовою часткою калій хлориду15%
- 16.04.2017 05:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
W%=m(речоини)/масу розчину
щоб знайти масу речовини треба:W*m(Р-ну)/100%=15*30/100=4,5 гр.
знаходимо масу-Н2О=30-4,5=25,5 гр
- 17.04.2017 07:05