Для проведення хімічного експепременту учневі потрібно 5 моль магній оксиду. Розрахуйте,яку массу оксиду необхідно зважити
- 05.01.2018 18:37
- Химия
Ответы и объяснения 1
Молярная масса оксида магния:
M(MgO) = 24+16 =40 г/моль
Масса вещества равна:
m(MgO) = n*M= 5*40 = 200 г
- 06.01.2018 15:19