У кисні O2 кількістю речовини 2 моль міститься:
а) 6,02·1023 молекул; б) 3,01·1023 молекул;
в) 12,04·1023 молекул; г) 9,03·1023 молекул.
РОЗПИСАТИ ЗАДАЧЕЮ!СРОЧНО!ПОЖАЛУЙСТА!
- 08.02.2018 10:42
- Химия
Ответы и объяснения 1
Нам відома формула Кількість речовини = N/Na
N= Na* кількість речовини
N( O2) = 6,02 * 10 ^ 23 * 2 =12,04 * 10 ^ 23
- 09.02.2018 13:03