Обчислити масу кристалогідрату FeSO4•8Н2О, який треба додати до 100 г води, щоб одержати насичений при 20 °С розчин ферум (ІІ) сульфату (розчинність 300 г/л)?
- 24.09.2018 13:10
- Химия
Ответы и объяснения 1
На таблиці розчинності відомо що FeSO4 (20градусів) =40г
тоді 100г - 40г = 60г
у 300г міститься 60г
у 100г - х
х = 60*100:300 =20г
20г feSO4 на 100г води
це елементарна задача.
- 25.09.2018 06:20