Де міститься більша кількість речовини:у 49 г фосфатної кислоти H3PO4 чи 32,8 г сульфатної кислоти H2SO3? ПОМОГИТЕ!!!
- 03.11.2017 05:01
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(H₃PO₄)=49г.
M(H₃PO₄)=1x3+31+16x4=98г./моль
n(H₃PO₄)=m(H₃PO₄) ÷ M(H₃PO₄)=49г.÷98г./моль=0,5моль
m(H₂SO₄)=32,8г.
M(H₂SO₄)=1х2+32+16х4=98г./моль
n(H₂SO₄)=m(H₂SO₄)÷M(H₂SO₄)=32,8г.÷98г./моль=0,33моль
Вывод: В 49г. фосфорной кислоты больше моль чем в 32,5г. серной кислоты.
- 04.11.2017 14:48