1. здійснити перетворення: NH4CL=> NH3=>n2=>no=>no2=>HNO3=>CU(NO3)2
NH4CL=>NH4NO3=>NANO3=>O2
2. Складіть рівняння таких реакцій
HNO3 (Концетрирована)+CU=>
HNO3(Розведена)+Cu=>
HNO3(конц.) + Cu=>
HNO3(розв.)+ CU =>
HNO3(конц.)+MG =>
3.Задача
Яка маса солі утвориться в наслідок нейтролізації калій-гідроксиду масою 14 г. нітратною кислотою.
- 19.07.2017 19:03
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) а) NH4Cl = NH3 + HCl
2NH3 = N2 +3 H2
N2 + O2 = 2NO
2 NO + O2 = 2NO2
4NO2 +O2 + 2H2O = 4HNO3
2 HNO3 + CuO = Cu(NO3)2 + H2O
б) NH4Cl + AgNO3 = AgCl + NH4NO3
NH4NO3 + NaCl = NH4Cl + NaNO3
2NaNO3 = 2NaNO2 = O2
2) Cu +4 HNO3 = Cu(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O
3Cu + 8HNO3 = 3Cu(NO3)2 + 2NO + 4H2O
3Mg + 8HNO3 = 3Mg(NO3)2 +2 NO + 4H2O
3)
14 г Х г
KOH + HNO3 = KNO3 + H2O
n = 1 моль n = 1 моль
Mr = 56 г/моль Mr = 101 г/моль
m = 56 г m = 101 г
14 г КОН - Х г KNO3
56 г КОН - 101 г KNO3
m(KNO3) = 14 * 101 / 56 = 25,25 г
- 20.07.2017 22:11