Обчисліть кількість речовини MgSO4, яку можна одержати з Mg самою 12 г
- 17.09.2017 14:18
- Химия
Ответы и объяснения 1
12 xмоль
Складаємо рівняння : Mg+H2SO4=MgSO4+H2
24 1 моль
пропорція 12-х моль
24-1 моль х=12*1/24= 0,5 моль
- 18.09.2017 20:07