Є розчин NaOH масою 150 г з масовою часткою натрій гідроксид 20%.Яку масу води необхідно випарувати,щоб отримати розчин з масовою часткою 40%?
- 20.06.2017 13:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
Исходный раствор массой 150 г:
масса гидроксида натрия в растворе 150 г*20%/100% = 30 г
Концентрация гидроксида натрия в новом растворе w=40% (0,4)
m(NaOH)/m(раствора) = w
Масса нового раствора m(раствора)=m(NaOH)/w = 30/0,4=75 г
Необходимо выпарить 150 - 75 = 75 г воды.
- 21.06.2017 14:33