Який обєм водню можна добути якщо подіяти сульфатною кислотою на 5 моль магнію
- 16.08.2018 08:13
- Химия
Ответы и объяснения 1
5 моль Х л
Mg + H2SO4 = MgSO4 + H2
n = 1 моль n = 1 моль
Vm = 22,4 л/моль
V = 22,4 л
5 моль Mg - Х л Н2
1 моль Mg - 22,4 л Н2
V(H2) = 5 * 22,4 /1 = 112 л
- 17.08.2018 07:46