У газі, який унаслідок анаеробного розкладання органічних відходів утворюється на сміттєвих звалищах, об’ємна частка метану така сама, як і карбон(IV) оксиду - 50 %. Обчисліть об’єм (л) кисню, що витратиться під час спалювання цієї суміші об’ємом 20 л (об’єми газів виміряно за однакових умов).
- 06.05.2018 14:21
- Химия
Ответы и объяснения 1
10 х
СН4+2О2=СО2+2Н2О х=10*2/1=20л
1 2
Якщо вся суміш 20,а метану 50%, то його -10л., задачу на гази можна рішати по коефіцієнтам
- 07.05.2018 12:05