До розчину містить магній сульфат масою 10 г, розчин ,що містить калію гідроксид масою 11,2 .Вичисліть масу ,добутого в результаті реакції
- 12.07.2017 18:53
- Химия
Ответы и объяснения 1
MgSO4+2KOH=Mg(OH)2(выпадает в осадок)+K2SO4.
Сперва определим,что находится в избытке,а что в недостатке:
n(MgSO4)=m(MgSO4)/M(MgSO4)=10/120=0,08333 моль
n(KOH)=m(KOH)/M(KOH)=11,2/56=0,2 моль
Значит KOH в избытке.Считаем по недостатку:
n(Mg(OH)2)=n(MgSO4)=0,08333 моль
m(Mg(OH)2)=n(Mg(OH)2)*M(Mg(OH)2)=0,08333*58=4,833 г
- 13.07.2017 00:05