Розвяжіть задачі:
1. У воді масою 480г розчинили сіль масою 20г. Укажіть масову частку солі у розчині.
2. До розчину масою 375г з масовою часткою солі 20% додали сіль масою 25г. Обчисліть масову частку солі в утвореному розчині.
3. Обчисліть маси солі і води необхідні для приготування розчину масою 400г з масовою часткою солі 5%.
4. До розчину масою 500г з масовою часткою натрій нітрату 20% додали воду масою 500г. Визначте масову частку солі в утвореному розчині.
- 11.07.2018 05:48
- Химия
Ответы и объяснения 1
1)w(массовая доля(концентрация))=20/(480+20)=0,04(4%) 2)m(соли)=375*0,2=75 г w(соли)=(75+25)/400=0,25(25%) 3)m(соли)=400*5%=8 г m(воды)=400-8=392 г 4)w(соли)=20/(500+500)=2%
- 12.07.2018 19:02