Який об'єм 0,2 моль розчину гідроксиду калію необхідний для нейтралізації 200 мл 0,1 моль розчину гліцинхлориду?
- 18.01.2018 16:03
- Химия
Ответы и объяснения 1
KOH+[NH3CH2COOH]Cl --> [nh3ch2cook]Cl + H2O
С=n/V
0,1M=n/0,2л=> n=0,02 моль
0,2M=0,02/V => 0,2V=0,02 => V=0,1 или 100 мл
ответ 100мл
- 19.01.2018 06:15