Яка кількість речовини магній оксиду утвориться при термічному розкладанні 11,6 г магній гідрооксиду
- 10.02.2018 08:56
- Химия
Ответы и объяснения 1
11,6 г x г
Mg(OH)2 = MgO + H2O M(Mg(OH)2)= 58 г.моль, а MgO = 40 г.моль
58 40
x = 11, 6*40/58 = 8 г.
n = m/M = 8/40 = 0,2 моль
- 11.02.2018 08:27