1. У запропонованому переліку речовин до складних речовин належать: Cu, NaCl, Cl2, CuSO4, Fe, H2O, Br2, BaCl2, Al, P, C2H6, O2.
2. Укажіть оксиди, в яких валентність елемента найбільша:
а) CO;
б) N2O;
в) WO3;
г) NO2;
д) SO3.
3. Відносна молекулярна маса речовини Na3PO4:
а) 70;
б) 164;
в) 118;
г) 116.
4. Дано рівняння реакції: P + Н2 PH3
Сума коефіцієнтів у ньому дорівнює:
а) 7;
б) 3;
в) 5;
г) 14.
5. Серед запропонованих речовин укажіть «зайву»:
а) водень;
б) фосфор;
в) сірка;
г) азот;
д) нікель.
7. Напишіть формулу речовини, що складається з одного атома Магнію, одного атома Сульфуру, трьох атомів Оксигену. Обчисліть масову частку Оксигену в цій речовині.
8. Розставте коефіцієнти в хімічних рівняннях:
а) Na + O2 Na2O
б) HgO Hg + O2
в) Fe+HCl FeCl2 + H2
- 10.06.2017 05:30
- Химия
Ответы и объяснения 1
1) NaCl, CuSO4, H2O, BaCl2, C2H6.
2) WO3, SO3
3) 164
4) 2P+3H2= 2PH3 сумма 7
5) никель-т.к.это металл, а все остальные- неметаллы
6) MgSO3
16*3:(32+16*3+24)=48:104=0,46 =46%
7) 4Na+O2=2Na2O 2HgO=2Hg+O2 Fe+2HCl=FeCl2+H2
- 11.06.2017 08:50