Який об'єм газу виділиться при взаємодії з водою 4,2 г. технічного кальцію,в якому 4% домішок?
- 02.01.2018 12:46
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ca+H2O=Ca(OH)2+H2
m(Ca)=4.2*0.04=0.16г
n(Ca)=m/M=0.16/40=0,004 моль
n(H2)=0.004 моль
V(H2)=v*Vm=0.004*22,4=0.0896
Ответ:0,0896
- 03.01.2018 12:03