Обчисліть маси продуктів реакцій, що утворяться внаслідок взаємодії заліза з розчином купрум (ІІ) сульфату масою 8 г
- 03.07.2017 08:33
- Химия
Ответы и объяснения 1
8 г х г у г
160 г 64 г 152 г
При взаємодії 160 г купрум сульфату утворюється 64 г міді, а
при вз. 8 г___________________________х г, звідки
х=64*8/160=3,2 г
При взаємодії 160 г купрум сульфату утворюється 152 г ферум сульфату, а
при вз. 8 г___________________________у г, звідки
у=8*152/160=7,6 г
- 04.07.2017 15:41