Розрахуйте ступені окиснення в даному рівнянні, з'ясуйте чи відбувається реакція в даному напрямку
HF + MnO2 = MnF2 + F2 + H2O
- 21.09.2018 08:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
4HF + MnO2 = MnF2 + F2 + 2H2O
2F(-) -2e = F2(0) 1 в-ль, ок-ие
Mn(+4)+2e = Mn(+2) 1 ок-ль, в-ие
- 23.09.2018 00:31