Обчисліть масу етанолу яку можна добути з 200кг картоплі що містить 30% крохмаль.
- 26.06.2018 01:32
- Химия
Ответы и объяснения 1
60 000г х г
162 г 92 г
1. Визначимо масу крохмалю у картоплі,перемноживши масу картоплі на масову частку крохмалю у ній(позбавившись попередньо від відсотків і поділивши масову частку на 100):
m(крохмалю)=200*0,3=60 кг або 60 000 г
2. Підставивши цю масу у рівняння,отримаємо:
з 162 г крохмалю утворюється 92 г спирту, а
з 60 000 г___________________х г, звідки
х=92*60 000/162=34074 г або приблизно 34 кг
- 27.06.2018 12:57