ЗДІЙСНІТЬ ПЕРЕТВОРЕННЯ ВІДПОВІДНО ЛАНЦЮЖКУ -
1) Ca - CaO - Ca(OH)2 - CaSO4
2) Fe(OH)2 - FeSO4 - Fe(OH)2 - FeO - FeCl2
- 22.01.2018 17:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
2Сa + O₂ = 2CaO
CaO + H₂O = Ca(OH)₂
Ca(OH)₂ + H₂SO₄ = CaSO₄ + 2H₂O
Fe(OH)₂ + H₂SO₄ = FeSO₄ + 2H₂O
FeSO₄ + 2KOH = Fe(OH)₂ + K₂SO₄
Fe(OH)₂ = FeO + H₂O (t)
FeO + 2HCl = FeCl₂ = H₂O
- 23.01.2018 08:33