Допоможіть ! ♥
Визначте об'єм водню (н.у.), що виділяється при взаємодії метанолу з натрієм масою 92г.
- 06.02.2018 23:24
- Химия
Ответы и объяснения 1
2CH₃OH+2Na=2CH₃ONa+H₂↑
n(Na)=92/23=4 моль
x=n(H₂)=2 моль
V=n·Vm
V(H₂)=2·22,4=44,8 дм³
Ответ: 44,8 дм³
- 07.02.2018 21:03