Як одержати, зібрати та доказати наявність H2, O2, CO2, NH3???
- 18.10.2017 13:11
- Химия
Ответы и объяснения 1
В лабораторних умовах водень добувають взаємодією кислоту і металу
2HCl+Zn=ZnCl2+H2 збирають у перевернуту пробірку,бо він легший за повітря, доказують при внесені сірника чути характерний "хлопок"
кисень -як один із варіантів 2KMnO4=K2MnO4+MnO2+O2 збирають в звичайну пробірку,бо він важчий за повітря,перевіряють тліючою скіпкою-вона спалахує
вуглекислий газ добувають СaCO3+2HCl=CaCl2+H2O+CO2 збирають у звичайну пробірку,а перевіряють ,пропускаючи через вапняну воду Сa(OH)2 буде осад
- 19.10.2017 13:00