Задача:
На раствор содержащий 34г нитрата Аргентума , подействовали раствором хлора натрия. Вычислить массу осадка образовавшейся при этом .
По Укр
На розчин що містить 34г нітрату аргентуму, подіяли розч
ином хлору натрію. Обчислити масу осаду що утворилася при цьому.
- 16.06.2018 14:49
- Химия
Ответы и объяснения 2
AgNO3 + NaCl —> AgCl + NaNO3
AgCl — белый творожистый осадок
n(AgNO3) = 34 г / 170 = 0,2 моль
n(AgNO3) = n(AgCl) = 0,2 моль
m(AgCl) = 0,2 моль * 143,5 г / моль = 28,7 г
Ответ: 28,7 г
- 17.06.2018 06:32
Дано:
m(AgNO3)=34г
Найти:
m(AgCl)-?
Решение:
AgNO3+NaCl-->AgCl+NaNO3
M(AgNO3)=170г/моль
M(AgCl)=143.5г/моль
34г --- 170г/моль
X г --- 143.5г/моль
X=34*143.5/170=28.7г
m(AgCl)=X=28.7г
Ответ: 28.7г
- 18.06.2018 15:14