Алкан має густину пари за повітрям 4,414. Визначте формулу алкану. Увідповіді вкажіть назву речовини
- 15.07.2017 15:20
- Химия
Ответы и объяснения 1
M(CnH2n+2)= 4.414 * 29 =128 г/моль
12х + 2х +2 =128
14х=126
х=9
Ответ : С9Н20
- 16.07.2017 06:07