Етиленовий вуглеводень масою 5,6 г приєднав 4,48 л хлороводню.Знайдіть молекулярну формулу вуглеводню
- 04.02.2018 21:08
- Химия
Ответы и объяснения 1
Етиленовий вуглеводень СnН2n
СnН2n + HCL = СnН2n+1CL
з реакції видно, що 1 моль (Х г) вуглеводню приєднує 1 моль НСІ (36,5 г),
така як 5,6 г -------------------------------------- 7,3 г , то
Х = 5,6*36,5/7,3= 28 г - маса 1 моля
С = 12 г/моль Н = 1 г/моль, тому 12n + 2n =28; n = 2. Це етилен С2Н4
- 05.02.2018 20:32