Допоможіть нада дуже Деяка сполука Нітрогену з Оксигеном містить 63,2% Нітрогену.Визначте формулу цієї речовини,якщо її молекулярна маса 76
- 03.09.2018 00:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
1. Спочатку через відносну густину знайдемо відносну молекулярну масу невідомої речовини:
2. А тепер,вивівши з формули обчислення масової частки елемента у речовини n - кількість атомів елемента,почергово знайдемо кількість атомів Карбону, Гідрогену
і Оксигену:
а) n(C)=Mr(C_xH_yO_z)*(C)/Ar(C)*100%=74*64,9/12*100=4
б)n(H)=Mr(C_xH_yO_z)*w(H)/Ar(H)*100%=74*13,5/1*100=10
в) n(O)=Mr(C_xH_yO_z)*w(O)/Ar(O)*100%=74*21,6/16*100=1
Ось і виходить формула: або -це бутанол
- 04.09.2018 08:21