Косылу реакциясынын сызбанускасы
а) H2O⇨
b) MgO+HCl
c) Mg+HCl
d) Na2O+H2O
e) MgCO3
- 20.02.2018 19:58
- Химия
Ответы и объяснения 1
а) 2H2O⇨2Н2+О2
b) MgO+2HCl=MgCl2+H2O
c) Mg+2HCl=MgCl2+H2
d) Na2O+H2O=2NaOH
e) MgCO3=MgO+CO2
- 21.02.2018 13:14