Закінчіть рівняння реакцій вкажіть їхній тип.Доберіть до них кофіцієнти методом електричного балансу.
1) _NaBr+_Cl2=_NaCl+_Br2
2)_HgO=_Hg=_O2
- 16.08.2018 00:29
- Химия
Ответы и объяснения 1
2NaBr+Cl2=2NaCl+Br2
2Br(-1)-2e=Br2(0) |1
Cl2(0)+2e=2Cl(-) |1
2HgO=2Hg+O2
Hg(2+)+2e=Hg(0) |4|2
2O(-2)-4e=O2(0) |2 |1
- 17.08.2018 05:25