1) Al+NaCI(йод)O3+H2SO4 = Al2(SO4)3+NaCl(хлор)+H2O
Складіть окислювально-відновлювальний баланс.
- 27.01.2018 12:55
- Химия
Ответы и объяснения 1
Al + NaIO3 + H2SO4 = Al2(SO4)3 + NaI + H2O
2Al(0) - 3e*2 = 2Al(+3) отдано 6е 1 - окисление
I(+5) + 6e = I(-) принято 6е 1 - восстановление
2Al + NaIO3 + 3H2SO4 = Al2(SO4)3 + NaI + 3H2O
Al - восстановитель (Al(0))
NaIO3 - окислитель (I(+5))
- 28.01.2018 12:08