Складіть рівняння реакцій, за допомогою яких можна здійснити перетворення за наступною схемою: s0→s-2→h2s→s+4→s+6→so4^-2→cuso4
для одного здійсніть електронний баланс, а для іншого йоне рівняння
- 25.08.2017 14:00
- Химия
Ответы и объяснения 1
S⇒Na₂S⇒H₂S⇒SO₂⇒SO₃⇒H₂SO₄⇒CuSO₄
S⁰ + 2Na⁰ = Na₂⁺S⁻²
S⁰+ 2e⁻⇒ S⁻² 2 1 окислитель
2
Na - e⁻ ⇒ Na⁺ 1 2 восстановитель
Na₂S + 2HCl = 2NaCl + H₂S
H₂S + 2O₂ = SO₂ + 2H₂O
2SO₂ + O₂ = 2SO₃
SO₃ + H₂O = H₂SO₄
H₂SO₄ + CuO = CuSO₄ + H₂O или
H₂SO₄(конц.) + Cu = CuSO₄ + SO₂ +H₂O или
H₂SO₄ + Cu(OH)₂ = CuSO₄ + 2H₂O
2H⁺ +SO₄²⁻ + Cu(OH)₂ = Cu²⁺ + ²⁻SO₄ + 2H₂O
2H⁺ + Cu(OH)₂ = Cu²⁺ + 2H₂O
- 26.08.2017 01:44