Дописати і урівняти хімічні рівняня
Na+AlCl3=
Cs+H2O=
Al2O3+H2SO4=
KOH+H3PO3=
- 09.08.2018 02:07
- Химия
Ответы и объяснения 1
Na + AlCl3 = Al + NaCl3 повинно бути правільно
Cs + H2O = CsOH + H2 це теж
Al2O3 + H2SO4 = Al2(SO4)3 + H2O
KOH + H3PO3 = H2O + K3PO3
- 01.01.1970 00:00