Якій кількості речовини відповідають 16 г купрум (II) оксиду?
- 06.06.2018 15:27
- Химия
Ответы и объяснения 1
Дано: m= 16 г СuO
Знайти: n (CuO)
n=m÷M
M(CuO) =64+16 =80 (г/моль)
n= 16 ÷80=0,2 (моль)
- 07.06.2018 10:06