Написати рівняння реакції, за допомогою яких можна здійснити такі перетворення. Zn =ZnSo4 =Zn(OH)2 = ZnCl2
- 25.03.2018 08:43
- Химия
Ответы и объяснения 1
Zn + H2SO4 = ZnSO4 + H2
ZnSO4 + 2KOH = Zn(OH)2 + K2SO4
Zn(OH)2 + 2HCl = ZnCl2 + H22O
- 26.03.2018 12:22