Запишіть молекулярні та йонні рівняння реакцій між розчином Ba(OH)2+HCl=?
- 21.05.2017 16:22
- Химия
Ответы и объяснения 1
Ba(OH)2 + 2HCl = BaCl2 + 2H2O.
Ba2+ + 2OH- + 2H+ + 2Cl = Ba+2 + 2Cl- + 2H2O
2OH- + 2H+ = 2 H2O.
- 22.05.2017 12:55