Під час згоряння 2 моль алкіну утворилось 134,4 л. карбон(iv) оксиду та 72 г. води. Визначте молекулярну формулу алкіну
- 05.09.2018 03:19
- Химия
Ответы и объяснения 1
2 моль x моль y моль
x+O₂=CO₂+H₂O
1 моль 6 моль 4 моль
n(CO₂)=134,4:22,4=6 моль
n(H₂O)=72:18=4 моль
х(C)=6*2:1=12 моль
y(H)=4*2:1=8 моль
x:y=12:8=1,5:1=3:2
C₃H₂
- 06.09.2018 17:50